Browsing:

Etichetă: ceai

Ceaiul are gust de boala!

ceai

Ceaiul pentru mine a avut, are si va avea tot timpul gust de boala. Din punctul meu de vedere, in Romania doar oamenii batrani beau ceai. Poti fi batran la 30 de ani, cand simti ca nu mai esti la Read more…